Dolgu Topuk

Göster:
Sırala:
Renk: PudraDetay: Dolgu Topuklu BağcıklıMalzeme: CiltTopuk Boyu: 4 cm.Taban Materyali: Poli Tabanİç ..
109,99TL
Vergiler Hariç: 109,99TL
Renk: PudraDetay: Dolgu Topuklu BağcıklıMalzeme: SüetTopuk Boyu: 4 cm.Taban Materyali: Poli Tabanİç ..
109,99TL
Vergiler Hariç: 109,99TL
Renk: SiyahDetay: Dolgu Topuklu BağcıklıMalzeme: SüetTopuk Boyu: 4 cm.Taban Materyali: Poli Tabanİç ..
109,99TL
Vergiler Hariç: 109,99TL
Renk: VizonDetay: Dolgu Topuklu BağcıklıMalzeme: CiltTopuk Boyu: 4 cm.Taban Materyali: Poli Tabanİç ..
109,99TL
Vergiler Hariç: 109,99TL
Renk: VizonDetay: Dolgu Topuklu BağcıklıMalzeme: SüetTopuk Boyu: 4 cm.Taban Materyali: Poli Tabanİç ..
109,99TL
Vergiler Hariç: 109,99TL
Renk: SiyahDetay: Dolgu Topuklu BağcıklıMalzeme: SüetTopuk Boyu: 4 cm.Taban Materyali: Poli Tabanİç ..
109,99TL
Vergiler Hariç: 109,99TL
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)

DOLGU TOPUK BAYAN AYAKKABI

Güzel bir kıyafet tamamlayacak en önemli unsurların başında güzel bir ayakkabı gelmektedir. Kadınlar uzun zamandır kombinleri gerçekleştirirken ayakkabı aksesuarlar nedenle elbiseyi tamamlayıcı olduğunun farkındadırlar. Kıyafet tercihlerini gerçekleştirirken erkeklere nazaran kadınlar daha çok aksesuar kullanma lüksüne sahip olsalar da, moda ayakkabıları kıyafetlerle bir araya getirmiş olduğu muhteşem Aura birçok kadın tarafından sürekli olarak takip ettiği önemli bir unsur olmaktadır.

Son yıllarda özellikle kısa boylu kadınlarda daha çok moda haline gelmiş olan dolgu topuk ayakkabı modeli, hem çok kullanışlı hem çok rahat hem de kısa boylu kadınların daha uzun göre edilmesini sağladığı için daha çok tercih edilen ayakkabı sınıfı içerisinde yer almaktadır. Dolgu topuk ayakkabıları özellikle son 2 yıldır yaz sezonunda oldukça revaçta olduğunu gözlemlemekteyiz.

Web sitemizin içerisinde bulunan kadın ayakkabı bölümündeki zengin yelpaze içerisinde dolgu topuk ayakkabı bölümünden birbirinden farklı modellerde ve birbirinden farklı tasarımlarda ayakkabıları tercih etme şansınız bulunmaktadır. Trend perisi web sitemiz içerisinde yapacağınız ufak bir gezinti içerisinde son yılların en çok tercih edilen dolgu topuk ayakkabı modeli hakkında birbirinden farklı birçok model bulabilirsiniz ve istemiş olduğunuz elbiseleriniz de birbirinden güzel kombin yapabilirsiniz.

Trend penisinden ayakkabı almak

Trend perisi web sitesi üzerinden ayakkabı almak önce basit ve kolay bir şekilde gerçekleştirilebilir. Güvenlik sertifikalarının tamamını barındıran web sitemiz içerisinde yapacağınız alışverişlerinize tamamı Kalite Standartları ve güvenlik açısından müşteri memnuniyeti ön planda tutularak hareket edilmektedir.

Dolgu topuk ayakkabı alanında son yıllarda gelen yoğun talepten dolayı tren perisi bu alanda müşteri taleplerini karşılayabilmek için birbirinden farklı model ve tasarımları kullanıcıya ulaştırmayı başarmıştır. Kaliteli ayakkabılar kullanabilmek ve satın almış olduğunuz ayakkabının internetten uygun fiyata elde edebilmek için ülkemizde birçok insanın son yıllarda en çok tercih ettiği Siteler arasında yer alan trendperisi web sitesi, bu alanda tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak donanıma sahiptir. Hızlı ve güvenilir alışveriş gerçekleştirmek ve son yılların moda olan tüm ayakkabı süsleme ulaşmak için size de güvenli alışverişimizi buradan yapabilirsiniz.