01 Jan
0

En Şık Bayan Ayakkabı Modelleri

Tarafından Gönderildi: TrendPerisi Okuma Zamanı: 337

En Şık Bayan Ayakkabı Modelleri

            Ayakkabı bayanların hayatlarında özel bir tutku oluşturan giyim aksesuarlarından olmaktadır. Nasıl ki bir elbisenin tamamlayıcı aksesuarlar ile şık bir görsellik sağlaması konusunda destek alınıyorsa ayakkabı konusunda da özellikle bayan ayakkabı modelleri her mekanda kullanılacak elbise kombinlerinin tamamlayıcısı olmaktadır. En şık tasarımlarla sürekli yenilenen bayan ayakkabı modellerinden dolgu topuklu, babet tarzı, platform topuklu ayakkabılar özel seçimlerden olmaktadır. Her gün yenisi üretilen bayan ayakkabı modellerinden hafif tabanlı gri sneaker modeli özellikle genç kızların gözdesi durumundadır. Bunun yanında dolgu topuklu sneaker bağçıklı ve bağcıksız sneaker modelleri bayanların şıklığını ön plana çıkarırken rahat bir yürüyüş sağlamaktadır. Renk seçenekleri olarak haki, bronz tütün rengi, pudra, siyah, altın, gümüş rengi bordo, gri, haki ve siyah kombinasyonu, lacivert tonlar en çok kullanılan bayan ayakkabı renkleridir.

 Özel Davetlerde Topuklu Ayakkabı Seçimi

            Bayanların özel davetlerde nişan, düğün, kına, nikah, mezuniyet, kokteyl, balo gibi özel zamanlarında özenle seçip giydikleri abiye elbiselerinin altına en tarz şekilde kullandıkları topuklu ayakkabı modelleri şıklıklarını tamamlamaktadır. Topuklu ayakkabı renk seçenekleri kullanılan elbisenin oluşturacağı kombin tasarımına göre değişim göstermektedir. En çok tercih edilen topuklu ayakkabı renkleri siyah, mavi, kırmızı, fuşya ve lacivert olmaktadır. Kullanılan bu canlı renkler uzun tip ve kısa tip bir abiye elbise modeli ile rahat bir kombin oluşturabilecek renk seçenekleridir.

 En Şık Bayan Bot Seçenekleri

            Bayan bot modelleri 2018 tasarımları incelendiğinde bağcıklı bayan bot modelleri ön plana çıktığı görülmektedir. Bilekten kürklü bot modelleri renk seçenekleri olarak kahverengi, siyah ve bordo şık bir tasarım yaratmaktadır. Yarım bot modellerinde bağcıklı siyah bayan bot modeli günlük olarak kullanılabilecek bot modeli seçeneği olarak ön plana çıkmaktadır. 2018 bayan bot modelleri renk tercihleri siyah, bordo ve kahverengi üzerinde yoğunlaşmaktadır.

 

Yorumlar
Yorum Yaz